Ana Sayfa > Uygulama Alanları >

Çatı Yalıtımı - Alttan

Çatı Yalıtımı - Alttan

Çatı Yalıtımı -  Alttan
Enerji maliyetlerinin yükseldiği günümüzde Sprey Poliüretan Köpük uygulaması, eskiyen ve ısı yalıtımı, su yalıtımı eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duymadan, kapalı hücre yapısı sayesinde hem ısı yalıtımı hem de su yalıtımı özelliği ile benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağlamaktadır. Mevcut olan evlerin çatı kirişleri normalde sadece 10-14 cm kalınlığında olduğundan dolayı, çatı kirişlerinin arasına sıradan malzemelerle uygulanan ısı yalıtımı uygulamaları hem uygulama biçiminden hem de bugünkü ısı yalıtım ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli değildir.

İZOSPREY Poliüretan Köpük malzemesinin düşük bir kalınlıkla son derece düşük ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtım performansı, hem zaman hem de para olarak maliyetli olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulanmalarına olanak sağlamaktadır. Püskürtme Poliüretan Köpük, zahmetli kesme ve monte etme işlemlerine gerek olmadan ahşap çatı kirişlerinin arasına veya beton zemin üzerine yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile püskürtülür. Böylece, normal yalıtım malzemeleri döşendiği zaman meydana gelen enerjiyi israf eden ekyerleri olmadan yüksek ısı yalıtımı ve hava geçirmez bir poliüretan köpük yalıtım tabakası elde edilir.

Hava geçişini engeller.
Su yalıtımı ve ses yalıtımına olanak sağlar.
Böcek, haşere barındırmaz ve anti bakteriyeldir.
Su ile temasında bozulmaz, çürümez ve koku yapmaz.
Isı köprülerini ortadan kaldıran kesintisiz yalıtım sağlar.
  • Alttan Çatı Yalıtımı
    İZOSPREY Poliüretan Köpük malzemesinin düşük bir kalınlıkla son derece düşük ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtım performansı, hem zaman hem de para olarak maliyetli olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulanmalarına olanak sağlamaktadır.
  • Üstten Çatı Yalıtımı
    Püskürtme Poliüretan Köpük ile sert çatı yalıtımı 2 şekilde gerçekleştirilir.Sprey Poliüretan Köpük yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile püskürtülür.
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim