Ana Sayfa > Uygulama Alanları >

İç Cephe Yalıtımı

İç Cephe Yalıtımı

İç Cephe Yalıtımı
Dıştan yalıtım seçeneğinin olmaması halinde, dış duvarların içten yalıtımı en iyi çözümdür. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması için yapı iskelesine ihtiyaç duyulmayacağından dolayı, uygulama nispeten oldukça hesaplıdır ve odadan odaya uygulanabilir. Duvarın iç yüzey sıcaklığı yaklaşık 2-4 derece arttırıldığından dolayı, bunun iç mekândaki hava üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

İZOSPREY Poliüretan Köpük yalıtım malzemesinin püskürtme köpük işlemini kullanarak dış duvarın iç kısmına uygulanması kolaydır. Püskürtme Poliüretan Köpük, zahmetli kesme ve monte etme işlemlerine gerek olmadan iç duvar yüzeyine yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile püskürtülür.  Oluşan püskürtme poliüretan yalıtım tabakasına, kısa bir sertleşme süresinden sonra öncesinde uygulanan tahta çıtalar üzerine alçıpan, dekoratif tuğla örgü veya sıvalı örgü uygulanarak dışa bakan duvarlar içten kaplanır. Daha az kalınlıkla yüksek ısı yalıtımı sağlanırken oldukça az mekân kaybı olur.

Odalar çabuk ısınır.
Esnek iç duvar tasarımı.
Oldukça az mekân kaybı.
Buhar bariyeri kesinlikle gerekli değildir.
  • İç Cephe Yalıtımı
    Sprey Poliüretan Köpük uygulaması için yapı iskelesine ihtiyaç duyulmayacağından dolayı, uygulama nispeten oldukça hesaplıdır ve odadan odaya uygulanabilir.
  • Teras Yalıtımı
    Teras çatının Püskürtme Poliüretan ile kaplanması, geleneksel yalıtım yöntemleriyle karşılaştırıldığında zaman olarak %80’e varan tasarruflar getirdiği ve yatırım maliyetleri yönünden de %50’ye varan tasarruflar sağladığı kanıtlanmıştır
© 2011 İZOSPREY Her Hakkı Saklıdır.
powered By nar bilişim